DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19125501,45%
Antalya
28°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

AESOB VE SGK’DA İMZALAR ESNAF VE EMEKLİLER İÇİN ATILDI
32 okunma

AESOB VE SGK’DA İMZALAR ESNAF VE EMEKLİLER İÇİN ATILDI

ABONE OL
6 Haziran 2024 18:40
AESOB VE SGK’DA İMZALAR ESNAF VE EMEKLİLER İÇİN ATILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) ve Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü iş birliğinde Sosyal Güvenlik Hizmetleri İş Birliği Protokolü imzalandı.

Protokolü Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği adına Adlıhan Dere, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü adına ise Ali Duru imzaladı.

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nde imzalanan protokolde, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcıları, Hüseyin Uğur, Mehmet Fatih Sülümbaz, Mustafa Dağdelen ve Esnaf ve Sanatkarlar Oda başkanları hazır bulundu.

Protokol kapsamında AESOB hizmet binasında, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nün görevlendireceği personel tarafından her hafta pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere uzaktan erişim yetkisiyle sosyal güvenlik alanında rehberlik, bilgilendirme, sosyal güvenlik iş ve işlemlerin yürütülmesi ile ilgili esnaf ve sanatkarlarımıza yerinde hizmet verilecek.

ODAK NOKTASI EMEKLİLER

" alt="">

Öte yandan, 2024 yılı Emekliler Yılı olması münasebetiyle Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine ve Antalya’da bulunan emeklilere yönelik sağlanabilecek ayrıcalıklar, fırsat ve indirimler konusunda AESOB üyeleri ile iş birliği birinci faz çalışmaları bu protokol ile başlayarak imza altına alındı.

DURU: ESNAFIN YANINDAYIZ

İş Birliği Protokolü imza töreninde konuşan SGK İl Müdürü Duru, “Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 2024 Emekliler Yılı ilan edildi. Bu kapsamda, kurumumuz adına Antalya’da, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı ile yaptığımız görüşmeleri bugün imzaladığımız bu protokol ile taçlandırdık. Ahiliğin kurucusu Ahi Evran Veli’nin dayanışmaya ve paylaşmaya dayanan ilkelerine bağlılığa, bu iş birliği anlaşması ile bugün burada bir kez daha şahit olduk. Biz de İslam ahlakı ve Türk kültürünün sentezi olan ahilik anlayışını sürdüren esnaf ve sanatkarlarımızın daima yanında olacağız. İş birliği protokolümüzün ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini ve tüm esnaf kardeşlerimize bereketli ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

DERE: AVANTAJ SAĞLAYACAK

AESOB Başkanı Adlıhan Dere de “Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Birliğimiz tarafından düzenlenen bu protokol ile sosyal güvenlik işlemlerinin artık AESOB’da kolaylıkla gerçekleştirebilme fırsatı tanınacak ve böylece AESOB üyelerine, ve Antalyalı emeklilere, esnaf ve sanatkara büyük avantaj sağlanacaktır” diye konuştu.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere imzalanan bu protokolün esnaf ve sanatkara, emeklilere ve tüm Antalya’ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak bu iş birliğinin hayata geçirilmesine destek veren SGK İl Müdürü Ali Duru ve ekibine teşekkürlerini iletti. İl Müdürü Ali Duru ise AESOB Başkanı Adlıhan Dere’ye bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. /HABERLER.COM

En az 10 karakter gerekli