DOLAR 32,8725 0.06%
EURO 35,6726 -0.06%
ALTIN 2.548,200,13
BITCOIN 2184527-1,08%
Antalya
32°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ANTALYA’NIN EN BÜYÜK KALDIRIM AVM’Sİ
17 okunma

ANTALYA’NIN EN BÜYÜK KALDIRIM AVM’Sİ

ABONE OL
8 Temmuz 2024 19:23
ANTALYA’NIN EN BÜYÜK KALDIRIM AVM’Sİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Muratpaşa’da şehrin en büyük kaldırım AVM’sinde 50-100 TL arasında tişört bulmak mümkün. Antalyalıların akın ettiği bu AVM de fiyatlar çok uygun.

Antalya’da Muratpaşa ilçesinde kaldırıma kurulan en büyük ve tek alışveriş merkezi olarak bilinen alanda 50 TL’ye tişört, 100 TL’ye pantolon satılıyor. SGK İl Müdürlüğü ile Atatürk Devlet Hastanesinin dış duvarlarında sergilenen ürünler ise büyük ilgi görüyor.

VATANDAŞLAR YÜRÜRKEN TERCİH YAPIYOR

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde Çarşamba ve Pazar günleri şehrin en büyük kaldırım AVM’si kuruluyor. Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Atatürk Devlet Hastanesinin dış duvarına asılan binlerce giyim ürünü vatandaşların büyük ilgisini çekiyor.

" alt="">

50 TL’YE TİŞÖRT BULMAK MÜMKÜN

Antalya’da kaldırım alışveriş merkezi olarak bilinen bölgede 50 TL’ye tişört satılıyor. 100 TL’ye pantolonların satıldığı alanda ayakkabı ürünleri de büyük ilgi görüyor. Antalyalıların çarşamba ve pazar günleri kurulan semt pazarlarında alışverişlerini yaptıktan sonra vatandaşlar kaldırımda evlerine yürürken giyim ürünlerine dikkat çekiyorlar.

ZABITA EKİPLERİ KALDIRIMA İZİN VERMEYİNCE ÜRÜNLER DUVARA ASILDI!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Muratpaşa Belediyesine bağlı zabıta ekipleri Çarşamva ve Pazar Pazarlarında işportacıların kaldırım işgallerine izin vermiyor. Bu nedenle giyim ürünü satan vatandaşlar sergilerini kaldırımın üzerine değil duvara asmaya karar verdi.

ANTALYA SEMT PAZARCILARI ODASINDAN TEPKİ VAR!

Pazar yerinin yoğunluğu, seyyar satışı cazip hale getiriyor. Seyyar satıcılar, semt pazarının çevresindeki kaldırımları işgal ediyor ve bu bölgeleri kendi aralarında paylaşıyorlar. Bir satıcının kaldırıma tezgah açtığını gören başka bir satıcı, aynı bölgeyi kullanmak istediğinde, kaldırımı devralarak kullanabiliyor. Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı Metin Bucak, pazarcı esnafının şikayetlerinin hala çözüme kavuşmadığını ifade etti.

KALDIRIM İŞGALLERİNDE DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA!

Seyyar satıcılar arasında zaman zaman çatışmalar yaşandığını ve istenmeyen olayların yaşanma riskinin olduğunu belirten Bucak, pazarcı esnafının çözüm beklediğini vurguladı. Antalya’da toplamda 110 semt pazarı bulunuyor ve bu pazarlarda günde 5 merkez ilçede işlem yapılıyor. Başkan Bucak, “4 bin 500 esnafımız var. Ayrıca kayıt dışı satış yapan birçok seyyar satıcı da bulunuyor. Bu, vergi kaybına yol açıyor. Odanın hemen karşısındaki kaldırımı, bir seyyar satıcının 17 bin 500 liraya devrettiğini duyunca şaşırdım. Sanki tapulu mülk satılıyormuş gibi. Kaldırımı birbirlerine satıyorlar ve aralarında tahsis ediyorlar” dedi. /KÖRFEZ

En az 10 karakter gerekli