DOLAR 32,2975 -0.04%
EURO 35,1333 0.52%
ALTIN 2.408,22-0,27
BITCOIN 2191547-1,96%
Antalya
32°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

289 okunma

BİOREZONANS İLE SAĞLIKLI KALIN

DR. MUSTAFA DİNÇ

ABONE OL
26 Şubat 2022 13:53
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Biorezonans terapisi çok popüler günümüzde. İnanmayan da var ciddi faydalarını görende. Cihaz aslında biraz şans biraz dikkat ile keşfedilmiş. Dr. Reinhold Voll tarafından yapılan çalışmalarda bazı ilaçların ve maddelerin vücut direncini değiştirdiği Elektro- akupunktur cihazı ile farketmesi bio-rezonans cihazlarının keşfedilmesini sağladı. Her ne kadar hastalıklar organlar ve her türlü madde için bir frekans aralığı tanımlanmış ve bu bilgiler üzerinden kişiye belli frekansların verilmesi olarak algılansa da: klasik Biorezonans bu şekilde çalışmaz. Klasik rezonans cihazlarında cihaz algılayıcı peteğine veya kişiden alınan elektrotlarla cihaza yönlendirilen çok düşük titreşimli elektromanyetik frekanslar ayna görüntüsü oluşturularak etki eder. Kişiden veya cihaz peteğine konan maddenin ayna frekans bilgisi kişiye geri gönderilerek Rezonans prensibi kullanılır. Netice de düz ve ters frekanslar birleşerek nötr olur. Bu şekilde kişiden sigara gibi madde bağımlılıkları, candida gibi enfeksiyon bilgisi, polen gibi alerjik antijenler sıfırlanabilir. 

Biorezonans terapisi 50 yılı aşkın bir süredir kullanılıyor. Bu sürede Dünyada binlerce kişi bu cihaza girdi. Binlerce kişi kolaylıkla sigarayı bıraktı ve kilo verdi. Ülkemizde 20 yıldır kullanılan bu yöntemi ben de 5 yıldır kliniğimde ve hastanelerde kullanıyorum. Bu süreçte gerçekten onlarca alerji hastasında, kilo problemli danışanımızda ve psikolojik problemi olan danışanımıza ciddi katkılar sunduk. 

MODERN TIP İLE BİRLİKTE BİOREZONANSI TERCİH EDİN

Evet kulağa garip gelse de modern yaklaşımları kadim yaklaşımlarla ve teknolojilerle birleştirmek doğru olacaktır. Modern tıbbın bizlere kazandırdığı onlarca faydanın yanında bir o kadar da çözemediği sorun vardır. Kronik hastalıkların çağında yaşarken; her şeyi basit bir ilaçla çözmeye çalışmak ve bu inançta ısrarcı olmak üzerinde düşünülmesi gereken bir durum. Biorezonansı her şeye çare bir cihaz olarak görmek, kronik hastalıkların arka planına dokunmadan sadece tek bir teknikten ve cihazdan fayda beklemek de doğru olmayacaktır. Bu amaçla Biorezonans gibi terapilerin bu konularda eğitim almış hekimler tarafından uygulanması başarıyı olması gereken noktaya taşıyacaktır. 

Kronik hastalıkların günümüzde çığ gibi arttığına şahit oluyoruz. Kronik kalp hastalıkları, Şeker ve tansiyon hastalıkları, Alerjiler, Nörolojik, Romatolojik ve tabi ki psikolojik hastalıklar. Hastalık sayısının artarak çoğaldığı bu süreçte hastalıkların kök nedenlerine bir bakış atmak çözüme giden yolu hızlıca açacaktır. Hastalıkların kök nedenleri; bozulmuş barsak yapısı, detoks organların yorulmuşluğu, kronik sessiz mantar, paraziter ve viral enfeksiyonlar, alerjiler, psikolojik yükler ve duygusal sıkışmışlıklar ve gıda hassasiyetleri ön plandadır. İşte tüm bu kök nedenlere yönelik bütüncül yaklaşımı rezonans terapisi ile birleştirdiğinizde gerçek iyilişmeye giden müthiş bir yol bulmuş olursunuz. Biorezonans ve terapileriyle alakalı detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. (www.drmustafadinc.com/Biorezonans)  

" alt="">

En az 10 karakter gerekli