Burdur genelinde yaşanan yoğun kar yağışı sonrasında okullar tatil edildi. Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 3 Mart 2022 Perşembe günü Burdur ili genelinde tüm okullarda yoğun kar yağışı nedeniyle bir gün tatil edildiği ve Ayrıntılı bilginin Valilik tarafından açıklanacağı söylendi.
Burdur’un tüm ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi, Bucak’ta da olası kar yağışı nedeniyle tatil edildi.