Antalyaspor Voleybol Takımı, TVF Kadınlar 2. Lig 6. Grup’ta oynadığı 16. maçında Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni 3-0 mağlup etti.
Antalya Spor Salonu’nda oynanan mücadelenin setlerini 25-20, 25-17, 25-16 kazanan kırmızı beyazlılar karşılaşmadan da 3-0 galip ayrılan taraf oldu. Bu maçın sonucu ile beraber bu sezon ligde 12. galibiyetini alan Antalyaspor Voleybol Takımı, ligin bitimine 2 hafta kala play-off yolunda önemli bir adım atmış oldu. Filenin Akrepleri, ligin 17. haftasında Denizli deplasmanında 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi ile karşılaşacak.
PARKENİN AKREPLERİ DEPLASMANDA KAYIP
Öte yandan, Antalyaspor Hentbol Takımı, Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin 14. haftasında deplasmanda oynadığı İzmir Büyükşehir Belediyesi maçını 35-24 kaybetti. Maçın ilk devresini 14-15 önde tamamlayan kırmızı beyazlılar, bu performansını ikinci devre sürdüremedi ve sahadan 35-24 mağlup ayrıldı. Parkenin Akrepleri bu sonuçla beraber bu sezon Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde 5. mağlubiyetini aldı.