Antalya’da yaşayan 8 yaşındaki Ela Duman, boş vakitlerinde evde bileklik yapıyor. Kendi yaptığı el emeği göz nuru bilekliklerin tüm gelirini ise LÖSEV’e bağışlıyor.
Antalya’da yaşayan henüz 8 yaşındaki Ela Duman, Ahmet Bileydi İlkokulu 2.sınıf öğrencisi. Ela, boş vakitlerinde canla başla çalışarak evde boncuklardan bileklik yapıyor ve bu bilekliklerin tüm gelirini LÖSEV’e bağışlıyor. Küçük yaşta sorumluluklarının bilincinde olan Ela’nın el emeği göz nuru yapmış olduğu bilekliklerin gelirini lösemili çocukların tedavi olması için bağışlaması büyük takdir topladı. /GÜN HABER