CHP’de 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için aday adayları ilçe ve il başkanlıklarına başvurularını teslim etmeye başladı. Uzun yıllardır Döşemealtı’nda yaşayan 53 yaşındaki parti emekçisi Yücel Yavuz, Döşemealtı Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı. Kalabalık bir gurupla ilçe binasına giderek başvuru evraklarını teslim eden Yavuz, “Partimizin hemen her kademesinde görev almış bir kardeşiniz olarak şimdi de hizmetimi meclis üyesi olarak sürdürmek için kolları sıvadım” dedi.
“PARTİMİZ İKTİDAR OLACAK”
Yücel Yavuz, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Cot’a Döşemealtı Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylık başvurusunu yaptıktan sonda yaptığı açıklamada, “Üyesi olmaktan büyük gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nde Döşemealtı’na hizmet edebilmek için meclis üyeliği başvurumu yaptım. Genel Başkanımız Özgür Özel’in liderliğinde 2024 yılında yerelde iktidar olacağız. Biz de hep birlikte el ele, omuz omuza mücadele ederek Döşemealtı’nda tekrardan partimizi iktidar yapacağız” dedi.