Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığıı’na yeniden seçilen Mehmet Ali Alkan, çeşitli ziyaretlerde bulunarak, taksi esnafının sorunlarıyla ilgili bilgi alışverişi yapıyor. Alkan bu kapsamda Havalimanından Sorumlu Vali Yardımcısı Suat Seyitoğlu, Havalimanı’ndan Sorumlu Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Selen ve Havalimanı’ndan Sorumlu Baş Müdür İlhami Şimşek’i ziyaret etti. Alkan ziyaretle ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Turizm sezonu öncesi taksici esnafımızın en büyük sıkıntı yaşadığı Korsan ve VİP taşımacılığı yapan belgesiz çalışan araçlarla ilgili sorunları dile getirdik, sorunların çözümü için bilgi alışverişinde bulunduk. İlgilerinden dolay hepsine esnafımız adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. VARIŞ HABER