Eczacı Menderes Dal, CHP Döşemealtı Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.
Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP), 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için 20 Kasım’da adaylık başvurusu başladı. Belediye başkanı ve meclis üyesi aday adayları başvurularını partinin il ve ilçe başkanlıklarına yapıyor.
CHP Döşemaltı Belediye Başkan aday adaylığı başvuru dilekçesini verirken yaşadığı heyecanı ve onuru dile getiren Menderes Dal, “Üyesi olduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin değişik kademelerinde onurla, gururla görev yaptığım partimin, bu dönem Döşemealtı Belediye Başkan aday adaylığı başvurumu İlçe Başkanım Veli Çot’a yapmaktan gerçekten gurur duyuyorum. İnşallah her şey güzel olacak. Gelecekte de ilçemizi, yöremizi daha sağlıklı, daha ileri noktalara taşıyacağız” diye konuştu.