DOLAR 32,3089 0%
EURO 35,1019 0.41%
ALTIN 2.399,33-0,64
BITCOIN 2186422-2,59%
Antalya
32°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SAĞLIK SEKTÖRÜ VE ÖZEL HASTANE YÖNETİCİLERİ ANTALYA’DA BULUŞACAK
227 okunma

SAĞLIK SEKTÖRÜ VE ÖZEL HASTANE YÖNETİCİLERİ ANTALYA’DA BULUŞACAK

ABONE OL
14 Mart 2022 15:56
SAĞLIK SEKTÖRÜ VE ÖZEL HASTANE YÖNETİCİLERİ ANTALYA’DA BULUŞACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Özel hastanelerin ve sağlık sektörünün önde gelen isimleri Antalya’da düzenlenecek “Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları”nda bir araya gelecek.

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneğinden (OHSAD) yapılan açıklamaya göre, 23- 27 Mart’ta Belek Turizm Merkezi’ndeki bir otelde organize edilecek toplantı, “Sağlıkta Ortak Gelecek” başlığıyla gerçekleştirilecek.

“Etkili, verimli ve kaliteli sağlık hizmetiyle hem ülkenin sağlık kaynaklarının en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak hem de sağlık sektörünü geliştirerek toplumun sağlık düzeyinin artırılmasına yardımcı olmak” amacıyla düzenlenen programda, sağlık turizminden sağlık sigortasına kadar 7 farklı tematik oturum yapılacak.

Bu yıl “Dijital Dönüşüm ve Uzaktan Sağlık Hizmetleri” ana temasıyla gerçekleştirilecek etkinliğe, Sağlık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumundan yöneticiler katılacak.

Kamu ve özel hastaneler ile şehir ve üniversite hastanelerinin yetkililerinin yer alacağı etkinlikte, sigorta şirketleriyle sağlık sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmaların sahipleri de bulunacak.

" alt="">

Sağlıktaki değişim ve yeniliklerin değerlendirileceği, sektörün sorunlarının ve çözüm önerilerinin masaya yatırılacağı toplantıda, sistemde yaşanan sorunlar ve son yenilikler paylaşılacak. /HABERLER.COM

En az 10 karakter gerekli